Zvěrokruh

16. 01. 2010 | † 05. 10. 2010 | kód autora: 181

                                             znameni_lev        I kočka má své znamení ve zvěrokruhu     znameni_byk

 

 

 

  beran micinyBeran (21.3-20.4)

Kočky narozené v beranu našlapují při chůzi ostražitě, což naznačuje jejich náklonost neustále hledat svou kořist. Nikdy neusnou na vařínech a jsou stále ve střehu zaměstnány ochranou jejich území a vlastnictví (včetně svého pána!). Dobře se zabaví, když máte doma hosty.

 byk micinyBýk(21.4-21.5)

 

Kočky narozené ve znamení býka jsou velmi mlsné a mají rády velmi rafinovaná jídla. Z tohoto důvodu mají často náklnost přibírat na váze, vzláště pokud nebyly sterilizovány.
Mají rády nenáročnou zábavu a jsou trochu líné. Schoulit se u nohou svého pána nebo být v blízskosti kamen je pro ně největší blaho.

 blizenci micinyBlíženci(22.5-21.6)

Kočky  narozené v tomto znamení jsou velmi "upovídané" a nikdy nepřestanou mňoukat - mají stále něco co Vám chtějí sděli...

....Možná se zdají být někdy trochu nervozní a neklidné v porovnání s většinou ostatních koček, ale jsou zase i více mazané a vychytralé. Rádi jsou se svým pánem při sledování televize nebo při práci na počítači.

rak micinyRak(22.6-22.7)

Kočky narozené v raku se mohou občas zdát být zvířaty která ráda odpočívají, ale stále vás po oku sledují téměř s mateřským citem. Mají potřebu mít svoje místo ve Vaší ložnici a obývaku a snadno je najdete na jejich místech, která si oblíbily. Věnujte jim mnoho lásky a pozornosti jinak se Vás budou zlobit a budou dotčené.

 lev micinyLev(23.7-22.8)

 

 

Kočky narozené ve znamení lva se cítí jako král a chovají se velmi nafoukaně. Jsou rády obdivovány a opečovávany. Můžete je vidět kráčející s jejich kořistí v tlamičce kolem domu a čekající na pochvalu či pohlazení. Snažte se je nepřehlédnout, byla by to pro ně urážka a ponížení. V Lidské přítomnosti se cítí velmi dobře a učiní vše pro to aby se předvedli a upoutali pozornost.

 panna micinyPanna(23.8-22.9)

Kočky narozené v panně jsou velmi čistotné a spořádané. Nikdy nepřevrátí misku s jídlem, kterou pro ně připravíte a nechají se také velmi snadno mýt svým pánem bez většího odporu. Opravdu mají lásku ke koupání. Jsou nejvěrnějšími kočkami zvěrokruhu. Jakmile si jednou zvolí svého pána, těžko se nechají získat jinou osobou.

vahy micinyVáhy(23.9-23.10)

Kočky narozené ve Váhách jsou plné šarmu a mají povahu vítězů. Jsou to kočky, které mají rády přítomnost ostatních zvířat a rády si vyrazí ven a objevují nová území. Jestli je můžete vzít sebou na dovolenou, nemusíte se obávat. Rychle si zvyknou bez problémů na nové prostředí.

stir micinyŠtír(24.10-22.11)

Kočky narozené v Štíru v tichosti zahrabávají na tajných místech (třeba za Vaší skříní) svou kořist nebo oblíbené hračky a často se skovávají, když se jdou podívat na své ukryté "poklady". Jsou pragamtické a dávají najevo svoji náklonost osobě, která jim dává najíst.

strelec micinyStřelec(23.11-21.12)

Kočky narozené ve znamení Střelce rády hlídkují na obchůzkách kolem Vašaho domu a prozkoumávají pozorně okolí. Pokud náhodou necháte pootevřené dveře, nezaváhají ani minutu a vydají se prozkoumat nové světy, které jste jim uzavřeli. Moc se na ně nezlobte pokud během jídla jim padá jídlo z misky na všechny strany.

kozoroh micinyKozoroh(22.12-20.1)

 

Kočky narozené v kozorohu jsou klidné a dokonce někdy až moc mírné. Jsou velmi rezervované a mají potřebu lásky a pozornosti, aby se dokázali otevřít a vystoupit ze svého světa který si vytvořili.Do doby kdy se o ně starostlivě staráte, jsou Vašimi věrnými společníky.

vodnar micinyVodnář(21.1-20.2)

Kočky narozené ve  vodnáři jsou velmi zvědavé a trochu výstřední. Občas se mohou chovat jinak než je u koček běžné: rády si hrají jako psi a aportují Vám věci které jim hodíte. Mají o vše zájem a to je může občas dostat do nebezpečných a obtížných situací, když utečou vaší pozornosti.

ryby micinyRyby(21.2-20.3)

Kočky narozené ve znamení ryb jsou snílci, kteří rádi sledují pomalu se pohybující stíny a chytají létající hmyz. Jsou to také kočky velmi citlivé a mohou se cítit uraženy pokud jim vyčiníte.Milují si hrát společně s dětmi a koťata tohoto znamení jsou velmi veselá. Když je pečlivě krmíte, vidíte jak se mají k světu!


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zvirata

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.